Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Comments
el: Σχόλια

en: None
el: Κανένα

en: History
el: Ιστορικό

en: Files
el: Αρχεία

en: Term
el: Όρος

en: active
el: ενεργός

en: Users
el: Χρήστες

en: Period
el: Περίοδος

en: People
el: Χρήστες

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Top 'page not found' errors
el: Συχνότερα σφάλματα τύπου 'η σελίδα δεν βρέθηκε'

en: Top 'access denied' errors
el: Συχνότερα σφάλματα τύπου 'δεν επιτρέπεται η πρόσβαση'

en: Top search phrases
el: Συχνότερες φράσεις αναζήτησης

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
