Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: None
ku: هیچ

en: History
ku: مێژوو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: active
ku: چالاکە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: People
ku: خەڵک

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: Visitors
ku: میوانان

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
