Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: History
ps: تاريخ

en: URL
ps: پته (URL)

en: active
ps: فعال

en: Users
ps: غړي

en: People
ps: خلک

en: Visitors
ps: ليدونکي
