Sitelog (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Comments
ru: Комментарии

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: History
ru: История

en: Files
ru: Файлы

en: Term
ru: Термин

en: active
ru: активно

en: Users
ru: Пользователи

en: Period
ru: Период

en: People
ru: Пользователи

en: Referrals
ru: Рефералы

en: More information
ru: Подробнее

en: inactive
ru: неактивно

en: Others
ru: Другие

en: Visitors
ru: Посетители

en: Top 'page not found' errors
ru: Ошибки «страница не найдена»

en: Top 'access denied' errors
ru: Ошибки «отказ в доступе»

en: Top search phrases
ru: Популярные поисковые запросы

en: Referrers
ru: Реффералы

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала
