Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to gd translation catalogue (13 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Status
gd: Staid

en: Content
gd: Susbaint

en: Type
gd: Seòrsa

en: Comments
gd: Beachdan

en: None
gd: Chan eil gin

en: Views
gd: Seallaidhean

en: History
gd: Eachdraidh

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Term
gd: Briathar

en: active
gd: gnìomhach

en: Users
gd: Cleachdaichean

en: People
gd: Daoine
