Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Comments
lv: Komentāri

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: History
lv: Vēsture

en: Files
lv: Faili

en: Term
lv: Termins

en: active
lv: aktīvs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Period
lv: Periods

en: People
lv: Cilvēki

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Visitors
lv: Viesi

en: Top 'page not found' errors
lv: Biežākās 'lapa nav atrasta' kļūdas

en: Top 'access denied' errors
lv: Biežākās 'piekļuve liegta' kļūdas

en: Top search phrases
lv: Biežāk meklētās frāzes

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
