Sitelog (8.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Comments
ro: Comentarii

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: History
ro: Istoric

en: Files
ro: Fișiere

en: Term
ro: Termen

en: active
ro: activ

en: Users
ro: Utilizatori

en: People
ro: Persoane

en: More information
ro: Mai multe informații

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: Top 'page not found' errors
ro: Primele erori de tipul "pagină negăsită"

en: Top 'access denied' errors
ro: Primele erori de tipul "acces restricționat"

en: Top search phrases
ro: Top fraze căutate

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
