Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: History
te: చరితం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: People
te: ప్రజలు

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: Visitors
te: సందర్శకులు

en: Top search phrases
te: మేటి వెతుకుడు పదబంధాలు
