Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Comments
af: Kommentaar

en: None
af: Geen

en: History
af: Geskiedenis

en: active
af: aktief

en: Users
af: Gebruikers

en: People
af: Mense
