Sitelog (8.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: History
ne: इतिहास

en: active
ne: सक्रिय

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Top search phrases
ne: धेरै खोजिएका शब्द/वाक्यहरू
