Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Audio
ca: Àudio

en: Taxonomy settings
ca: Paràmetres de la taxonomia

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Front page
ca: Portada

en: Show front page
ca: Mostra la pàgina principal

en: Show active blog authors
ca: Mostra els autors actius dels blogs

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
ca: Quan s'habilita, aquesta opció mostra els 10 autors de blogs més actius.

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
ca: Quan s'habilita, aquesta opció mostra el nombre de nodes de cada terme de la taxonomia.

en: Syndicate
ca: Sindica

en: Blogs
ca: Blocs

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
ca: Blogs de la comunitat i autors de blog recents a %sn.

en: All blogs
ca: Tots els blocs

en: Video
ca: Vídeo

en: Books
ca: Llibres

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
