Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Audio
da: Lyd

en: Taxonomy settings
da: Indstillinger for kategorier

en: Page title
da: Sidetitel

en: Front page
da: Forside

en: Syndicate
da: Udgiv

en: All blogs
da: Alle blogs

en: Books
da: Bøger

en: Show titles
da: Vis titler

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
