Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Taxonomy settings
pl: Ustawienia kategorii

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: CSS settings
pl: Ustawienia CSS

en: Front page
pl: Strona główna

en: Show front page
pl: Pokaż stronę główną

en: Show active blog authors
pl: Pokaż aktywnych autorów blogów

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
pl: Gdy jest włączona, opcja ta pokaże 10 najbardziej aktywnych autorów bloga.

en: Show FAQ content
pl: Pokaż zawartość FAQ

en: Show books expanded
pl: Pokaż książki w formie rozwiniętej

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
pl: Gdy jest włączona, ta opcja będzie pokazywać wszystkie strony potomne dla każdej książki.

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
pl: Włączenie tej opcji powoduje wyświetlenie liczby węzłów dla każdego słownika terminów kategorii.

en: RSS settings
pl: Ustawienia RSS

en: Include RSS links
pl: Dołącz odnośniki do RSS

en: Syndicate
pl: Subskrybuj

en: Front page of %sn
pl: Główna strona %sn

en: Blogs
pl: Blogi

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
pl: Blog społecznościowy i autorzy ostatniego blogu w %sn.

en: All blogs
pl: Wszystkie blogi

en: Audio content
pl: Zawartość audio

en: Video
pl: Wideo

en: Books
pl: Książki

en: Books at %sn.
pl: Książki w %sn.

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: If you don't want to load the included CSS file you can check this box.
pl: Jeżeli nie chcesz wczytywać zawartego pliku stylów CSS, powinieneś odznaczyć tę opcję.

en: Forum count threshold
pl: Próg wielkości forum

en: RSS feed for front page
pl: Kanał informacyjny RSS dla strony głównej

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
pl: Kanał informacyjny RSS dla strony głównej (standardowo rss.xml).

en: Include on the right side
pl: Umieść po prawej stronie

en: Include on the left side
pl: Umieść po lewej stronie

en: Link to a content RSS feed
pl: Odnośnik do kanału RSS treści

en: Link to a comment RSS feed
pl: Odnośnik do kanału RSS komentarza

en: Legend:
pl: Legenda:

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Menu id
pl: Id menu
