Sitemap (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Audio
tr: Ses

en: Taxonomy settings
tr: Sınıflandırma Ayarları

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Syndicate
tr: İçerik dağıtımı

en: Blogs
tr: Ağ Günlükleri

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
tr: %sn üzerindeki blog yazarlarının en son ağ günlükleri.

en: All blogs
tr: Tüm ağ günlükleri

en: Books
tr: Kitaplar

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
