Sitemap (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Taxonomy settings
sv: Inställningar för taxonomi

en: Page title
sv: Sidtitel

en: CSS settings
sv: Inställningar för CSS

en: Front page
sv: Startsida

en: Show front page
sv: Visa startsida

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
sv: Om aktiverad, kommer detta alternativ att visa antal noder i varje taxonomiterm.

en: RSS settings
sv: Inställningar för RSS

en: Include RSS links
sv: Inkludera RSS-länkar

en: Syndicate
sv: Dela ut nyhetsflöde

en: Books
sv: Böcker

en: Forum count threshold
sv: Tröskelvärde för antal forum

en: RSS feed for front page
sv: RSS-flöde för startsidan

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
sv: RSS-flödet för startsidan, förvalt är rss.xml

en: Include on the right side
sv: Inkludera på högra sidan

en: Include on the left side
sv: Inkludera på vänstra sidan

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Only show forums whose node counts are greater than this threshold. Set to -1 to disable.
sv: Visa endast forum vars nodantal är större än detta tröskelvärde. Sätt till -1 för att inaktivera.
