Sitemap (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Taxonomy settings
cs: Nastavení taxonomie

en: Page title
cs: Název stránky

en: CSS settings
cs: Nastavení CSS

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Show books expanded
cs: Zobrazit knihy rozbalené

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
cs: Pokud je zapnuté, zobrazí se všechny podstránky každé knihy.

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
cs: Pokud je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlů přiřazených termínu taxonomie.

en: Syndicate
cs: RSS kanál

en: Front page of %sn
cs: Hlavní strana %sn

en: Books
cs: Knihy

en: Show titles
cs: Zobrazit nadpisy

en: Forum count threshold
cs: Práh pro počet fór

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
cs: RSS kanály pro titulní stránku, výchozí je rss.xml.

en: Include on the right side
cs: Vloženo na pravé straně

en: Include on the left side
cs: Vloženo na levé straně

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Display a sitemap.
cs: Zobrazí mapu webu.

en: Sitemap settings
cs: Nastavení mapy webu
