Sitemap (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Books
bs: Knjige

en: Menu settings
bs: Opcije menija
