Sitemap (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات طبقه‌بندی

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Show front page
fa: نمایش صفحه اصلی

en: RSS settings
fa: تنظیمات RSS

en: Include RSS links
fa: شامل پیوندهای RSS

en: Syndicate
fa: جمع آوری

en: Front page of %sn
fa: صفحه اصلی %sn

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Forum count threshold
fa: آستانه تعداد محتوای انجمن

en: Weight for @title
fa: وزن @title
