Sitemap (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: CSS settings
nl: CSS instellingen

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Show front page
nl: Geef de voorpagina weer

en: Show books expanded
nl: Boeken uitgeklapt tonen

en: RSS settings
nl: RSS-instellingen

en: Include RSS links
nl: RSS links opnemen

en: Syndicate
nl: Syndicatie

en: Front page of %sn
nl: Voorpagina van %sn

en: Books
nl: Boeken

en: Books at %sn.
nl: Boeken op %sn.

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Show vocabulary description
nl: Woordenlijstbeschrijving tonen

en: Show titles
nl: Titels tonen

en: RSS feed for front page
nl: RSS feed voor de voorpagina

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
nl: De RSS feed voor de voorpagina, standaard is rss.xml.

en: Include on the right side
nl: Voeg aan de rechterkant toe

en: Include on the left side
nl: Aan de linkerkant toevoegen

en: Forum settings
nl: Foruminstellingen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Menu id
nl: Menu-ID

en: Vocabulary id
nl: Woordenlijst-ID

en: Book settings
nl: Boekinstellingen

en: Display a sitemap.
nl: Een sitemap weergeven.

en: View published sitemap
nl: Gepubliceerde sitemap bekijken

en: Sitemap settings
nl: Sitemap instellingen

en: Sitemap message
nl: Sitemap-bericht

en: Books to display
nl: Weer te geven boeken

en: Book id
nl: Boek-ID

en: Menus to display
nl: Weer te geven menu's

en: RSS depth
nl: RSS diepte

en: documentation page
nl: documentatiepagina
