Sitemap (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Taxonomy settings
fi: Luokittelun asetukset

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: CSS settings
fi: CSS asetukset

en: Front page
fi: Etusivu

en: Show front page
fi: Näytä etusivu

en: Show books expanded
fi: Näytä kirjat laajennettuina

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
fi: Mikäli valittuna, kaikki kirjan alasivut näytetään.

en: RSS settings
fi: RSS asetukset

en: Include RSS links
fi: Sisällytä RSS-linkit

en: Syndicate
fi: Syötteet

en: Books
fi: Kirjat

en: Books at %sn.
fi: Kirjan sisältö %sn -sivustossa.

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: Show vocabulary description
fi: Näytä sanastojen kuvaukset

en: Forum settings
fi: Foorum-asetukset

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Book settings
fi: Kirjan asetukset
