Sitemap (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Taxonomy settings
ar: إعدادات التصنيفات

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Syndicate
ar: تلقيم

en: Books
ar: الوثائق

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Book settings
ar: إعدادات الكتاب
