Sitemap (8.x-1.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Books
pa: ਕਿਤਾਬਾਂ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ
