Sitemap (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Books
ta: நூல்கள்

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைவுகள்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை

en: Book settings
ta: புத்தக அமைப்புகள்
