Sitemap (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ
