Sitemap (8.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Syndicate
am: ቦድን

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
