Sitemap (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: CSS settings
sv: Inställningar för CSS

en: Front page
sv: Startsida

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
sv: Om aktiverad, kommer detta alternativ att visa antal noder i varje taxonomiterm.

en: Syndicate
sv: Dela ut nyhetsflöde

en: Available plugins
sv: Tillgängliga plugins

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
