Sitemap (8.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Page title
cs: Název stránky

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: CSS settings
cs: Nastavení CSS

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
cs: Pokud je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlů přiřazených termínu taxonomie.

en: Syndicate
cs: RSS kanál

en: Front page of %sn
cs: Hlavní strana %sn

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Menu name
cs: Název menu

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Display a sitemap.
cs: Zobrazí mapu webu.

en: Sitemap settings
cs: Nastavení mapy webu
