Sitemap (8.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
