Sitemap (8.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Syndicate
fa: جمع آوری

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Menu name
fa: نام قائم

en: Show description
fa: ظهور توضیحات

en: Weight for @title
fa: وزن @title
