Sitemap (8.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Menu name
sr: Назив менија

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
