Sitemap (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Syndicate
tr: İçerik dağıtımı

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: Show description
tr: Açıklamayı göster

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Menu description
tr: Menü açıklaması
