Sitemap (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Syndicate
gl: Distribuir

en: Plugins
gl: Complementos

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
