Sitemap (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Syndicate
az: Sindikat

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Show description
az: Təsviri göstərin

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Menu description
az: Menyu təsviri
