Sitemap (8.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Plugins
ps: لګونونه
