Sitemap (8.x-2.0-beta4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Front page
bg: Начална страница

en: Syndicate
bg: Синдикирай

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
