Sitemap (8.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Front page
ca: Portada

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
ca: Quan s'habilita, aquesta opció mostra el nombre de nodes de cada terme de la taxonomia.

en: Syndicate
ca: Sindica

en: Plugins
ca: Connectors

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Plugin ID
ca: ID del connector
