Sitemap (8.x-2.0-beta4) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Feed URL
da: Feed-URL

en: Page title
da: Sidetitel

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Front page
da: Forside

en: Syndicate
da: Udgiv

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Menu name
da: Navn

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Term depth
da: Term-dybde

en: Show description
da: Vis beskrivelse

en: Provider name
da: Leverandørnavn

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Menu description
da: Menubeskrivelse
