Sitemap (8.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Syndicate
hr: Združene vijesti

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
