Sitemap (8.x-2.0-beta5) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Vocabulary
he: מילון

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Front page
he: דף הבית

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Front page of %sn
he: עמוד הבית של %sn

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Administer vocabularies and terms
he: ניהול מילונים ומונחים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
