Sitemap (8.x-2.0-beta5) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
