Sitemap (8.x-2.0-beta6) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Syndicate
th: รวมกลุ่ม

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Administer vocabularies and terms
th: จัดการ vocabularies และเงื่อนไข

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
