Sitemap (8.x-2.0-beta8) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: CSS settings
sk: CSS nastavenia

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlov priradených termínu taxonómie.

en: Syndicate
sk: Syndikovať

en: Front page of %sn
sk: Titulná stránka %sn

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Administer vocabularies and terms
sk: Spravovať slovníky a termíny

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
