Sitemap (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Syndicate
be: RSS

en: Menu name
be: Назва меню

en: Administer vocabularies and terms
be: Слоўнікі і тэрміны адміністратара

en: Weight for @title
be: Вага для @title
