Sitemap (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: CSS settings
hu: CSS beállítások

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Front page
hu: Címlap

en: Syndicate
hu: Tartalommegosztás

en: Front page of %sn
hu: %sn kezdőlapja

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Menu name
hu: Menünév

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Provider name
hu: Szolgáltató neve

en: Menu depth
hu: Menümélység

en: Administer vocabularies and terms
hu: Szótárak és kifejezések adminisztrációja

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Menu description
hu: Menü leírása

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Number of levels to display
hu: Megjelenítendő szintek száma

en: This maximum number includes the initial level.
hu: A szintek számának legfelső határa, beleértve a kiinduló szintet is.

en: Administer menus and menu links
hu: Menük és menühivatkozások adminisztrációja
