Sitemap (8.x-2.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
