Sitemap (8.x-2.4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Syndicate
oc: Sindicar

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Administer vocabularies and terms
oc: Administrar los vocabularis e tèrmes

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
