Sitemap (8.x-2.4) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Syndicate
ro: Fluxuri Distribuție

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: Show description
ro: Arată descrierea

en: Administer vocabularies and terms
ro: Administrați vocabulare și termeni

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Menu description
ro: Descrierea meniului

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului

en: Number of levels to display
ro: Numărul de nivele de afișat

en: This maximum number includes the initial level.
ro: Acest număr maxim include nivelul inițial.

en: Administer menus and menu links
ro: Administrați meniuri și link-uri de meniu
