Sitemap (8.x-2.5) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Syndicate
ar: تلقيم

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Show description
ar: إظهار الوصف

en: Provider name
ar: اسم الموفر

en: Administer vocabularies and terms
ar: إدارة المعاجم والمصطلحات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
