Sitemap (8.x-2.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Plugin
br: Lugant
