Sitemap (8.x-2.5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
